Deski podłogowe

Deski podłogowe lite gotowe DĄBEX zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy poszukują drewnianej podłogi w niepowtarzalnym stylu. To opcja dla tych, którzy wierzą, że cena, jakość oraz wytrzymałość mogą odnaleźć się w jednym produkcie, służącym przez długie lata i utrzymującym przez cały ten czas nowy i świeży wygląd. Dzięki swojej konstrukcji, wyjątkowym parametrom i niezwykłej strukturze drewna litego, deski podłogowe nadają każdemu wnętrzu naturalny i zarazem ponadczasowy klimat. W przeciwieństwie do produktów imitujących drewno, deska podłogowa lita gotowa DĄBEX jest całkowicie naturalna, nie alergizuje i ma bardzo dobre parametry izolacji termicznej. Jej podstawową cechą jest to, że podczas procesu produkcyjnego zostaje poddana odpowiedniej obróbce i wykończeniu – po całym procesie produkcyjnym deski podłogowe lite są już gotowe do użycia, co sprawia, ze dużym atutem jest krótki czas ich montażu.

Deski podłogowe DĄBEX zbierają plon w postaci rosnącej popularności produktu wśród architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Specjaliści wiedzą, że DĄBEX gwarantuje wysoką jakość, wytrzymałość oraz estetyczny i trwały wygląd proponowanych przez siebie artykułów. Możliwość zastosowania tych sprawdzonych przez specjalistów i wielu zadowolonych klientów desek w pomieszczeniach mieszkalnych o zróżnicowanym charakterze i wystroju buduje ich wysoką pozycję na rynku podłóg drewnianych.

Nasza propozycja ekskluzywnej podłogi drewnianej w postaci deski litej gotowej DĄBEX czyni wybór klienta celebracją piękna i świętem natury.