Mozaika parkietowa i przemysłowa

Mozaiki parkietowe i przemysłowe to bardzo dobra propozycja dla klientów poszukujących drewnianych produktów o wysokiej jakości w przystępnej, konkurencyjnej cenie. Mozaika parkietowa i przemysłowa składa się z deszczułek o przekroju kwadratowym lub prostokątnym. Taka konstrukcja decyduje o dużej wytrzymałości produktu, a dodatkowo pozwala na to, by wielokrotnie go odnawiać. To niezwykle praktyczne, funkcjonalne i wygodne rozwiązanie odpowiednie do wymagających wnętrz. Nieprzemijająca uroda oraz klasyka tych produktów sprawiają, że w gąszczu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie podłóg drewnianych, istnieje szansa na zaspokojenie gustów nawet najbardziej konserwatywnych klientów.

Mozaiki jako podłogi drewniane wyróżniają się trwałością i pięknem, tworząc w zaciszu domowym przytulne i ponadczasowe wnętrze. Niemniej jednak mozaiki stanowią materiał podłogowy wykorzystywany również w budynkach użyteczności publicznej, klubach fitness, salonach samochodowych czy też magazynach.

Dodatkowo, istotną wartością mozaiki – nie ważne, czy interesuje nas mozaika parkietowa czy przemysłowa - jest fakt, że stanowi ona alternatywę dla parkietów. Mozaika parkietowa bowiem to nic innego jak parkiety – ale ułożone z mniejszych niż zwykle elementów. Niekwestionowanym atutem mozaik przemysłowych jest natomiast możliwość uzyskania ciekawego, niepowtarzalnego i niepospolitego efektu wizualnego poprzez ułożenie takiej mozaiki "na dziko". Mozaiki firmy Dąbex w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą unikalny oraz ciepły klimat w pomieszczeniach.