Parkiety dwuwarstwowe

Wiele lat starań i ciężkiej pracy specjalistów pracujących w naszej firmie zaowocowało powstaniem swego rodzaju muzy dla artystów tworzących unikalne wnętrza z udziałem podłóg drewnianych. Mowa tu o parkietach dwuwarstwowych, które dzięki swoim unikatowym właściwościom są produktem cieszącym się ogromną popularnością na rynku europejskim.

Konstrukcyjnie parkiety dwuwarstwowe składają się z dwóch warstw wyselekcjowanego litego drewna połączonego ze sobą specjalnym mocnym klejem. To gwarantuje niezwykłą trwałość. O wyjątkowości tego asortymentu decyduje nie tylko szlachetny surowiec, jakim jest drewno, ale także nowoczesna technologia, w której są produkowane. Parkiety dwuwarstwowe to produkt gotowy – lakierowany lub olejowany, przeznaczony do szybkiego montażu, nie wymagający dodatkowego cyklinowania. Parkiety dwuwarstwowe Dąbex dzięki swojej specjalnej budowie są niezwykle stabilne i to czyni je odpowiednim materiałem do układania na posadzkach z ogrzewaniem podłogowym. Jest to niewątpliwie niekwestionowany atut podłóg dwuwarstwowych. Dodatkowo, ta wyjątkowo wytrzymała i elegancka podłoga świetnie komponuje się z każdym, nawet najbardziej wysublimowanym wnętrzem.

Ponadczasowy urok drewna, prostota i elegancja kolekcji produktów dwuwarstwowych DĄBEX podkreślają niepowtarzalny charakter każdego pomieszczenia, a dobór kolorystyki, struktury i gatunku drewna sprawiają, że wnętrza stają się bardziej przytulne, zapraszając do spędzania w nich czasu.